ÖVRIGT / Mattor / Gashgai 7005026
nr 700 5026
Gashgai
Tidigt 1900-tal, 174x326
Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage, fläckar, båda kortsidor saknar ngn knutrad, hål, mindre områden med malskador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
7.100 kr
måndag 20 juni 2011
kl 17:01:13
20 jun
Orientaliska Mattor
Visning 18-20 juni. E-auktion den 20:e juni med start kl 17.
Läs mer om Orientaliska Mattor